Hakkımızda

Gaga Mümessillik olarak Türkiyede distribütörü olduğumuz  Deejo ve Baladeo markalarıyla seçkin kamp&outdoor,av,hobi,hediyelik mağazalarında müşterilerimize  özel bir koleksiyon sunuyoruz.Müşterilerimize kaliteli ürünü uygun fiyata sunmak, satış ve satış sonrası ürün desteği sağlamak en temel ilkelerimizdir. 2015 Yılında çıktığımız bu yolda, ilk günkü heyecanımızla kalite,güven ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden  hizmet vermeye devam ediyoruz.

Deejo, çakının yanlızca birşeyleri kesmenin yanında,aynı zamanda  kişiye özel aksesuar olarakta kullanılabilineceğini gösteren  çakı,bıçak markasıdır. Bu sektörle  birlikte dünyada 35 ülke distribütörlüğü ile moda markası olma yolunda'da ilerliyor.


Deejo, Luc Foin ve Stephane Lebeau’nun “her ihtiyacınız olduğunda yanınızda olabilecek bir çakı” fikri ile doğmuştur. 2010 yılında Fransada, ortak hayallerinin bir ürünü olan “bir zarf ağırlındaki” bu ultra hafif çakıyı tasarladıklarında, bu çakının bu kadar büyük bir başarının altına imza atacağını tahmin etmemişlerdi. Çakı başlangıçta bir outdoor markası olan Baladeo için tasarlanmıştı ve bu markaya 20 yıldır güvenen tırmanış tutkunları tarafından kullanılmaktaydı. Ancak çakının tasarımcıları zaman içerisinde fark ettiler ki, geleneksel kullanıcıları dışında, bu çakıyı tüm dünyadan diğer kullanıcılar da günlük ihtiyaçları için kullanmaktaydı. Bu durum karşısında heyecan duyan ortaklar, çakıyı tekrar günlük hayatımıza sokmak ve olabildiğince insana ulaştırmak için harekete geçtiler.

Neden mi? Dürüst olalım. Deejo sadece yararlı bir ürün değil, aynı zamanda çok da güzel. Siz de, bir çok Deejo modeli arasında kendinizi ve tarzınızı yansıtabilecek birini bulabilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır